نسخه موبایل بازی Call of Duty: Warzone ارائه خواهد شد
شناسه پست: 3741
بازدید: 172

وب نالد روزانه صد ها خبر در زمینه اینترنت و تکنولوژی منتشر می کند
امروز با پست نسخه موبایل بازی Call of Duty: Warzone ارائه خواهد شد در خدمت شما هستیم
[ad_1]

اطلاعاتی درباره یک بازی موبایل جدید از سری Call of Duty وجود داشت و می گفت که این بازی باید در سال ۲۰۲۱ منتشر شود. این بازی که توسط Activision ساخته می شود اما حالا یک اعلامیه رسمی دارد. امروز توسعه‌دهنده امریکایی بالاخره نسخه موبایل بازی Call of Duty: Warzone را معرفی کرد. این بازی یک تجربه کاملاً جدید موبایلی در سطح بزرگ (AAA) بوده که در حال حاضر در دست ساخت است.

نسخه موبایل بازی Call of Duty: Warzone

در این اطلاعیه چیزی در مورد بازی ذکر نشده است، اما از آنجایی که Call of Duty: Warzone یکی از محبوب ترین بازی های بتل رویال در تمام دوران است، نسخه موبایل احتمالاً بر روی همان فرمولی تمرکز خواهد کرد که بازی اصلی روی PC و کنسول تمرکز کرده بود و آن را به یک موفقیت بزرگ تبدیل کرد.

نسخه موبایل بازی Call of Duty: Warzone

نسخه موبایل بازی Call of Duty: Warzone

علاوه بر این، این اطلاعیه رسمی به عنوان یک پست استخدامی هم استفاده می شود، که نشان می دهد بازی هنوز در مراحل اولیه توسعه است. ظاهراً اکتیویژن به دنبال جذب توسعه‌دهندگان زیادی برای کمک به تحقق Call of Duty: Warzone Mobile است.

از بخش تولید گرفته تا مهندسی، طراحی، هنر، بازاریابی و موارد دیگر، این استودیو به دنبال طرفداران این سری بازی و توسعه دهندگان است. بیش از 60 موقعیت شغلی برای تصاحب کردن در چندین استودیو داخلی از جمله Solid State Studios، Beenox، Digital Legends و Demonware وجود دارد.

اخیراً، Activision-Blizzard با مشکلات بزرگی برای جایگزین کردن همه افرادی که به دلیل شکایت های اخیر و محیط کاری سمی این استودیو آن را ترک می کنند، رو به رو است. مطمئن نیستیم که آیا این اعلامیه استخدام به آنها کمک می کند تا همه آن موقعیت های شغلی را پر کنند، اما حداقل می دانیم که Call of Duty: Warzone Mobile واقعی است و دیر یا زود ارایه می شود.

شما اهل بازی های بتل رویال هستید؟ کدام بازی برای شما جذاب تر است؟

[ad_2]
#نسخه #موبایل #بازی #Call #Duty #Warzone #ارائه #خواهد #شد
وب نالد بزرگترین سایت وبمستری ایران