راهنمای خرید

راهنمای خرید خرید از وب نالد ، فقط خرید به صورت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت آنلاین امکان پذیر است.

روش اول: راهنمای خرید اینترنتی و دانلود فایل

مراحل زیر را برای خرید و دانلود دنبال کنید

۱-ابتدا محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر هنوز محصول موردنظر خود را پیدا نکرده اید، می توانید از جستجوگر سایت استفاده کنید، پس از جستجوی اولیه، جستجوگر وارد صفحه جستجوی پیشرفته می شود.
۲- پس از یافتن محصول موردنظر، بر روی دکمه پرداخت و دانلود کلیک کنید.
۳- در صفحه باز شده، ایمیل و نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید تا علاوه بر نمایش لینک دانلود، فایل مربوطه همزمان به ایمیل شما نیز ارسال شود و همچنین اگر فرایند پرداخت و دانلود با مشکل مواجه شد، امکان پیگیری راحت­تر و سریع­تر انجام شود. روی دکمه پرداخت هزینه کلیک بفرمایید.
۴-در این مرحله وارد درگاه پرداخت امن بانک می شوید و می توانید با «کارت همه بانک ها »  پرداخت را انجام دهید.
نکته مهم: هنگام انجام عملیات پرداخت، به هیچ وجه از کلید های back و forward مرورگر خود استفاده ننمایید.
۵-پس از پرداخت آنلاین موفق، مجدداً به فایلوز هدایت خواهید شد و لینک دانلود فایل برای شما نمایان می گردد. با کلیک بروی لینک دانلود، امکان دانلود فایل فراهم می شود و همزمان یک نسخه از فایل نیز به ایمیل شما ارسال می­ شود.
نکته۱٫ در صورت بروز هر گونه مشکل در فرایند خرید آنلاین، لطفا از طریق بخش تماس با ما پیگیری فرمایید. برای این منظور کافی است کد پرداخت، عنوان فایل خریداری شده و ایمیل خود را برای ما ارسال فرمایید تا در اسرع وقت پاسخ مربوطه را دریافت کنید.
نکته۲.هر گونه اشکال در محتوای فایل را حداکثر تا۲۴ ساعت پس از خرید اطلاع دهید تا شکایت شما مورد بررسی قرار گیرد.

راهنمای پرداخت آنلاین

در هنگام خرید اینترنتی اطلاعات کارت بانکی مورد نیاز جهت پرداخت آنلاین موفق عبارتند از:
– شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت
– رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم کارت
– CVV2 یا شماره شناسایی دوم (شماره درج شده در پشت یا روی کارت که معمولا ۳ یا ۴ رقمی است)
– تاریخ انقضای کارت
لازم به توضیح است که رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، نیز متفاوت است. در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:
– اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده­ اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید.
– به شعبه بانک خود مراجعه و درخواست رمز خرید اینترنتی کنید

«آدرس ایمیل جهت خرید و دانلود محصول را با دقت وارد نمایید پیگیری های بعدی با ایمیل ثبت نامی صورت می پذیرد»

تضمین خرید

فایل هایی که در  وب نالد  عرضه می شوند دارای مشخصاتی می باشند که توسط فروشنده فایل ذکر شده است. در صورتی که به هر دلیل پس از خرید فایل امکان دانلود فایل میسر نگردید و یا اینکه فایل به ایمیل شما ارسال نشد، در هر زمان از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما که در صفحه تماس با ما آمده است اطلاع دهید تا در اسرع وقت فایل مربوطه برای شما ارسال گردد. هر گونه اشکال در محتوای فایل را حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از خرید اطلاع دهید تا شکایت شما مورد بررسی قرار گیرد……