قوانین وب نالد

قوانین وب نالد قوانین و مقررات سایت به منظور حفظ حقوق کاربران سایت،تامین حقوق خریدار و فروشنده و حصول اطمینان از رضایت آنها در نظرگرفته شده است.به شما پیشنهاد می شود این صفحه را هر چند وقت یکبار مطالعه کنید. این حق برای وب نالد محفوظ است که نسبت به هرگونه ویرایش یا افزودن محتوا به این صفحه (ضمن اطلاع رسانی قبلی صرفا برای موارد مهم) اقدام نماید.

توجه:

تمام کاربرانی که قصد عضویت، خرید و یا فروش فایل را از سایت وب نالد به آدرس https://webnulled.org دارند، باید ابتدا مفاد این توافق‌ نامه را با دقت مطالعه کنند. بدیهی است عضویت در سایت و یا خرید و فروش  از آن به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات سایت وب نالد است.

ماده 1: عضویت

کاربران بایستی جهت دانلود فایل، خرید و همچنین فروش فایل عضو وب نالد شوند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، ایمیل، نام کاربری، تلفن همراه و رمز عبور، عضویت در سایت انجام می شود.
تبصره 1: کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند عضو سایت شوند.
تبصره 2: عضویت در سایت به معنای قبول و پذیرش قوانین و مقررات سایت بوده و خلاف آن به هیچ عنوان پذیرفته نیست .
تبصره 3: کاربر باید از نام کاربری و رمز عبور خود محافظت کرده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای بازیابی کلمه عبور جدید اقدام کند .
تبصره 4: کاربر باید ایمیل و سایر اطلاعات خود را بطور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده کاربر است .
تبصره 5: عضویت در وب نالد رایگان است .
تبصره 6: بدلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت فروشنده و خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ثبت شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات با هویت واقعی بر عهده کاربر بوده و وب نالد هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌ های احتمالی ندارد.
تبصره 7: اگر کاربری تمایل به ادامه فعالیت در سایت را نداشته باشد، می تواند با ارسال تیکت حساب کاربری خود را متوقف کند، سایت حساب کاربری موردنظر را متوقف می کند ولی بمنظور نگهداری جزئیات کاربران و تراکنش های آن ها پایگاه داده های خود را حفظ می کند.

ماده 2: ارسال فایل

1- فایل های زیر در وب نالد تائید نمی شوند:
– ارسال فایل هایی که مربوط به اشخاص دیگر و بدون اجازه صاحب اثر می باشد.
– ارسال فایل هایی که نیاز به مجوز انتشار دارد.
– فایل هایی که در سطح اینترنت بصورت رایگان موجود است جهت فروش تائید نمی شود.
– هرگونه فایلی که فاقد توضیحات کامل باشد، در وب نالد تایید نمی شود. توضیحات باید جامع و کامل باشد و حداقل برابر 100 کلمه توضیح داشته باشد. همچنین برای فایل خود باید یک تصویر مناسب با ابعاد 400*300 پیکسل انتخاب نمایید.
– فايل هايي که از نظر کیفی (محتوا) و کمی (ظاهری) سطح قابل قبولی نداشته باشند، در وب نالد تایید نمی شود.
– هرگونه فايلي که قبلاً در سايت قرار داده شده باشد، در وب نالد تایید نمی شود.
– هرگونه فايلي که ناقص يا خراب باشد در وب نالد تایید نمی شود.
2- مسئولیت انتشار کلیه فایل های قرار گرفته در سایت، بر عهده ارسال کننده آن می باشد و سایت وب نالد هیچ مسئولیتی در قبال عواقب بعدی آن ندارد.
3- امکان حذف فایل های ارسالی پس از تائید و قرار گرفتن آنها روی سایت وجود ندارد، کاربر تنها می تواند فروش فایل های ارسالی خود را (به تعداد محدود) برای مدتی مشخص متوقف نماید.
4- اعمال برخی تغییرات و اصلاحات در توضیحات فایل ارسال شده و همچنین تعدیل قیمت توسط مدیر سایت به منظور افزایش احتمال فروش فایل امکانپذیر است.

ماده 3: فروش فایل

1- تولیدکننده محتوا تایید می‌کند که مالک محصول دیجیتال است و فایل‌ها یا محصولات وی، هیچ مشکلی از نظر مالکیت یا کپی رایت ندارد.
2- تولید کننده به عنوان فروشنده نیز، شناخته می‌شود.
3- فروشنده موظف به ثبت نام  و فعالیت با هویت قانونی و معتبر می‌باشد.
4- فروشنده در صورت درخواست وب نالد، موظف به اهراز اطلاعات هویتی، از طریق؛ ارسال مدارک هویتی، تماس تلفنی یا دریافت بسته پستی به آدرس اعلامی، می‌باشد.
5- فروشنده ضمن اطلاع از قانون جرائم رایانه ای موظف به رعایت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است.
6- فروشنده متعهد می گردد، فایل‌های محصول، فاقد مصادیق محتوای مجرمانه است.
7- فروشنده متعهد می گردد، از وب نالد، کاملا صحیح و قانون مند استفاده کند.
8- فروشنده موظف به ارائه مجوز (در صورت نیاز) خواهد بود.
9- تمامی فروش‌ها بصورت آنلاین و از طریق سایت انجام خواهد گرفت و کاربر حق ثبت هیچ گونه اطلاعات تماس یا اطلاعات پرداخت را ندارد.
قوانین و مقررات فروش فایل، مکمل شرایط فروش فایل است. لذا ثبت نام و فعالیت شما تحت عنوان “فروشنده” به معنای مطالعه و پذیرش تمامی این موارد است.
موارد زیر، از وب نالد رفع مسئولیت و تحت مسئولیت فروشنده یا تولیدکننده محصول دیجیتال می‌باشد:
– توضیحات محصول، تصاویر و شعارهای تجاری مورد استفاده
– محتویات یا فایل‌های موجود در بسته دانلودی
– سلامت و صحت عملکرد محصول
– نحوه تعیین ارزش محصول
– قیمت فروش و تخفیفات

ماده 4: خرید فایل

1- قبل از خرید یک فایل از عدم وجود آن بصورت رایگان در سایت های دیگر اطمینان حاصل کنید.
2- خریدار باید قبل از خرید در صورتی که محتوای فایل بخوبی توضیح داده نشده است، از طریق ارسال پیام به فروشنده، اطلاعات کامل را دریافت کند.
3- در خرید خود دقت کنید که بعد از خرید امکان بازگشت وجه به هیچ عنوان بجز در موارد خاص وجود ندارد.
4- خریدار موظف است بلافاصله پس از پرداخت آنلاین، فایل را دانلود و آنرا در محلی امن ذخیره نماید.
5- خریدار حق استفاده غیر قانونی از فایل را ندارد.
6- خریدار حق انتشار فایل را ندارد.
7- خریدار حق فروش مجدد فایل خریداری شده را ندارد.

ماده 5: کسب درآمد و تسویه حساب

در صورتي که کاربر از فروش فايل های خود و یا بازاریابی فایل های دیگران کسب درآمد کند، می تواند این مبلغ را در حساب کاربری/مالی/درآمد شما مشاهده کند.

نکات مهم در رابطه با تسویه حساب:

1- شما می توانید در هر زمان که موجودی حساب شما حداقل 20 هزار تومان باشد، از بخش مالی درخواست نمائید تا کل یا بخشی از درآمد شما به حساب تان واریز شود.
2- توجه داشته باشید که حتما بعد از ثبت نام، بخش اطلاعات فردی خود را تکمیل نمائید، همچنین اطلاعات حساب شما باید با نام و نام خانوادگی شما مطابقت داشته باشد. در غیر اینصورت با شما تسویه حساب صورت نخواهد گرفت.
3- جهت واریز و تسویه حساب، درج شماره شبای حساب بانکی الزامی است.

ماده 6: اختلاف، داوری و تخطی از قوانین سایت

اختلاف بین خریدار و فروشنده:
1- اگر خریداری از فایلی شکایت کند، بین خریدار و فروشنده توسط پشتیبانی سایت داوری شده و در صورت مشخص شدن مشکل فایل، کل هزینه از فروشنده کسر شده و به خریدار عودت داده می شود.

تخطی از قوانین سایت:

2- چنانچه فروشنده نسبت به اجرای توافق‌نامه یا تعهدات و وظایف خود مرتکب خطا شود،وب نالد می‌تواند حساب کاربری فروشنده را به همراه کلیه اعتبارات فروش، مسدود نماید. اگر تخلف غیرجزئی باشد، حساب فروشنده برای همیشه مسدود و اعتبارات فروش به حساب خریداران بازگشت داده خواهد شد. همچنین در مورد تخلفات جزئی، فروشنده پس از اخطار یا جریمه نقدی قادر به ادامه فعالیت در وب نالد خواهد بود.
3- درصورت کشف محتوای نامربوط با عنوان فایل یا محتوای بی‌کیفیت، فایل حذف خواهد شد و در صورت تکرار حساب فروشنده مسدود خواهد شد.
4- حذف فایل یا مسدود شدن حساب کاربری پس از تذکر به کاربر و درخواست توضیحات انجام می‌پذیرد. در صورت عدم ارائه توضیحات قابل قبول حساب کاربر مسدود شده و کاربر توانایی ورود به حساب خود را نخواهد داشت.
5- در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط کاربر ، سایت اکانت را شناسایی، مسدود و مصادره می نماید.
وب نالد می تواند کاربرانی را که برخلاف قوانین سایت عمل کنند را توقیف نموده و در مورد حساب کاربری و موجودی آنها تصمیم گیری نماید.
6- اگر هرگونه خسارت، جریمه، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متوجه کاربر شود، بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود کاربر بوده و سایت هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به خود سایت شود، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق برآوردهایی که در سایت انجام می گیرد است.

ماده 7: تعمیرات

سایت ممکن است بدلیل تعمیرات دوره‌ای، بطور موقت در دسترس نباشد، همچنین سایت وب نالد این حق را دارد که در هر زمان کلیه فعالیت‌ های سایت را متوقف نماید، در این موارد کاربران حق هیچگونه اعتراضی را نخواهند داشت.

ماده  8: تهیه پشتیبان اطلاعات

وب نالد از کلیه فایل ها و اطلاعات کاربران در سایت، نسخه پشتیبان (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل، فایل ها و اطلاعات کاربران سایت مصون بماند.
تمام تلاش ما ارائه خدمات بهتر و منظم به کاربران عزیز می باشد. لذا خواهشمند است با رعایت موارد فوق ما را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمائید.توجه: در صورتی که سوالی ذهن شما را مشغول کرده است، لطفا ابتدا بخش راهنمای سایت و سپس قوانین سایت را به دقت مطالعه نموده و در صورتی که پاسخ خود را پیدا نکردید از قسمت تماس با ما، سئوال خود را از ما بپرسید.